Titles you rated
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5