Titles you rated
 Head Over HeelsRated ★ 4.5 Head Over HeelsRated ★ 4.5
 The Judge from HellRated ★ 4.5 The Judge from HellRated ★ 4.5
- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
- 솔로동창회 학연Rated ★ 4.0
 EXchange Season 2Rated ★ 4.5 EXchange Season 2Rated ★ 4.5
 Queen of TearsRated ★ 3.0 Queen of TearsRated ★ 3.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
 VincenzoRated ★ 3.5 VincenzoRated ★ 3.5
 While You Were SleepingRated ★ 4.5 While You Were SleepingRated ★ 4.5
 The ProducersRated ★ 4.0 The ProducersRated ★ 4.0
 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
 Descendants of the SunRated ★ 4.0 Descendants of the SunRated ★ 4.0
 Hotel Del LunaRated ★ 3.5 Hotel Del LunaRated ★ 3.5
 Itaewon ClassRated ★ 3.5 Itaewon ClassRated ★ 3.5
 Reborn RichRated ★ 3.5 Reborn RichRated ★ 3.5
 Again My LifeRated ★ 3.5 Again My LifeRated ★ 3.5
 The Devil's JusticeRated ★ 3.0 The Devil's JusticeRated ★ 3.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
 She Was PrettyRated ★ 4.0 She Was PrettyRated ★ 4.0
 The Office Blind DateRated ★ 4.0 The Office Blind DateRated ★ 4.0