Movies
Ratings
20
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0