Movies
Ratings
315
MiseryRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
OutbreakRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
FestivalRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0