Titles you rated
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 5.0