Titles you rated
On AirRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0