Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0