Movies
Ratings
552
WeaponsRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Taking of Deborah LoganRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
MadSRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 0.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.5
MacheteRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 4.0