Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0