Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Dramaworld Season 1Rated ★ 2.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
My Only Love SongRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0- Gavin & StaceyRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
ArrowRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0