Titles you rated
FAQRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 5.0
Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0- SawRated ★ 5.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5