Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0