Titles you rated
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0