Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0