Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 3.5
DropRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5