Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5