Movies
Ratings
425
The WhaleRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
NopeRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5