Series
Ratings
200
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
MineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0