Movies
Ratings
149
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The ShowdownRated ★ 3.0- DMZ,非武装地帯Rated ★ 4.0
- Little Big SoldierRated ★ 3.0
Three KingsRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0