Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
FameRated ★ 5.0
A Simple LifeRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0