Titles you rated
Word of HonorRated ★ 5.0
Love and RedemptionRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Wait My YouthRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0