Series
Ratings
125
As You Stood ByRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Pandora HeartsRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0