Movies
Ratings
277
Don't Look UpRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Fat GirlRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0