Titles you rated
No ReservationsRated ★ 4.0
The Joy Luck ClubRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 1.5
My Lucky StarRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Dirty Pretty ThingsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
TrivisaRated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 5.0