Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.0
TimingRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0