Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0- Black GospelRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Son of GodRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
RisenRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Iron LadyRated ★ 3.0