Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0