Titles you rated
- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0