Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0