Titles you rated
ElysiumRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0