Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Their MarriageRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The Wind BlowsRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
- Umino HajimariRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 3.0- YipsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
BelieveRated ★ 3.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 3.5
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
Man Who Dies to LiveRated ★ 2.5