Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0