Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0