Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Running PointRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
KaosRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Girls5eva Season 1Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
GriseldaRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 1.5