Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0