Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Kaibutsu-kunRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
- Black ButlerRated ★ 2.5
Black Butler 2Rated ★ 1.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- 양띵코딩Rated ★ 5.0