Series
Ratings
105
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Real MenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
My Precious ChildRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5