Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5