Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5- YeongjuRated ★ 3.5
MaskRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5