Movies
Ratings
32
Bird BoxRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 0.5
August RushRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 0.5
The Invisible GuestRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5