Titles you rated
Lights OutRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
At the End of the TunnelRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
War DogsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0