Series
Ratings
56
Light of My LionRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
- Cross GameRated ★ 4.5
- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.0
- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 4.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.5
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Life~Love on the LineRated ★ 3.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.0