Titles you rated
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Giant Peng TVRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Jang Yeong SilRated ★ 0.5- 다큐프라임 - 불멸의 진시황Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
- 2020년 우주의 원더키디Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 0.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0