Movies
Ratings
26
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0