Titles you rated
One DayRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The RookieRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
VIPRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0