Titles you rated
Insidious: The Last KeyRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Sleepy HollowRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
ItRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 2.5