Titles you rated
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
All Things FairRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
EvitaRated ★ 3.0
A Life Less OrdinaryRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 3.0
Any Given SundayRated ★ 5.0
Men of HonorRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Birdcage InnRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 5.0
GORated ★ 4.0
Hot Shots!Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.0