Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0