Movies
Ratings
341
Hide and SeekRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0