Titles you rated
SplitRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
No MercyRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
A DayRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0